Hizmetlerimiz 2018-06-21T13:16:51+00:00

Satış / Kiralama – Teknik Servis / Yedek Parça

2013 yılından beri inşaat sektöründe Türkiye genelinde kule vinç kiralayan ve müşterilerin projelerine göre planlama, makine seçimi konusunda çalışmış olduğu yada çalışacak olan firmalara makine satın alımını da müşterileri için gerçekleştirip kiralamasını yapmaktadır. Bu özelliklede müşterilerine finans kullanım avantajı sağlamaktadır.

İnşaat sektörünün teknik anlamda kullandıkları taşıma ekipmanı vinç sistemleridir. Vinçler hem insan gücüne dayalı işçilik yükünü ortadan kaldırması hem de çok hızlı ve güvenli taşımacılık işlemlerini yapmaları bakımından her yerde yaygın bir kullanım özelliği taşırlar. Bütün bu nitelikleri bakımından değerlendirildikleri zaman inşaat firmalarının temel anlamda tercih etmiş oldukları kule vinç sistemleri en çok tercih edilenleridir.

Spolat Makine olarak Türkiye’de 5 Tondan 28 Tona kadar değişen tonajlarda projeye uygun kule vinç sunmak ve ihtiyacı tam olarak karşılamak konusunda oldukça iddialıdır.

Hangi vinç modelinin projenize uygun olduğu tespit ediyor ve Türkiye’nin her noktasındaki şantiyelerinize tekin ekibimiz ve mühendislik desteğimizle kule vinç ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Kule vinç satışı ile talebiniz doğrultusunda kule vinç kurulumuna kadar olan nakliye, montaj ve demontaj konusunda ihtiyacınızı uzman kadromuzla cevap vermekteyiz.

Spolat Makine Türkiye’de 2013 yılında 5 Tondan 28 Tona kadar değişen tonajlarda projeye uygun kule vinç sunmak ve ihtiyacı tam olarak karşılamak konusunda oldukça iddialıdır.

Kule vinçler ağır yükleri her hangi bir can ve mal kaybı yaşamaksızın istenilen mesafelere taşımaları bakımından kullanılan ve alanında uzman Kule viç operatörleri tarafından da kontrolleri sağlanan vinç sistemleri olarak her anlamda kullanılmaktadır. Bu denli kullanım alanlarının yaygın olması da elbette kule vinç sistemlerinin inşaat sektöründe diğer vinçlere göre daha fazla tercih edilmesinde ilk sıralarda gelmesini sağlamaktadır.

Kule vinç kiralama projelerinde öncelikle saha ekspertizleri ve vinçlerin nereye yerleştirileceği konusunda bilgilendirme.  Bu süreç tamamlandıktan sonra kule vinç ikmalleri ve montajlar başlamaktadır. Kule vinç kapasitelerinin belirlenmesinden projenin vinçleştirilmesi Spolat Makine tarafından üstlenilmektedir.

Kiralama ile talebiniz doğrultusunda kule vinç kurulumuna kadar olan nakliye, montaj ve demontaj konusunda ihtiyacınızı uzman kadromuzla cevap vermekteyiz.

Kule Vinç konusunda profesyonel ve tecrübeli teknik kadrosu ile en kısa zamanda hizmet veren Spolat Makine, Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir.

Güven ve kalite odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda, eğitimli ekibi ile günümüz koşullarında koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kule vinç servis ve yedek parça konusunda ihtiyaçlara anında servis desteği sağlıyoruz.

Satışını ve kiralama yapmış olduğumuz kule vinçlerimizin ve muadilleri olan makinaların yedek parça ve profesyonel ve tecrübeli teknik kadromuz ile hizmet vermekteyiz.